Wisła   2019.07.20   ro2008-09   Międzynarodowe Zawody w Skokach Narciarskich na Igielicie "Puchar Prezesa Śląsko-Beskidzkiego Związku Narciarskiego"

MiejsceNazwiskoKlubRok Urodzeniaskok 1skok 2skok 3Suma punktow% udział do zwycięzcyUwagi
1Wiercioch StanisławKS Evenement Zakopane200821,521 234,5100 
2Obtułowicz MichałKS Evenement Zakopane200821,521 227,597,01 
3Krużołek JanWSS Wisła200821,520 226,796,67 
4Cembala JakubLZS Sokół Szczyrk200820,521,5 221,694,5 
5Ustupski MateuszKS Rutkow-Ski20092120,5 220,293,9 
6Zarycki MichałKS Evenement Zakopane200820,520 217,992,92 
7Luberda BartłomiejAZS Zakopane20092120,5 216,792,41 
8Filipiec FilipKS Evenement Zakopane200921,519,5 215,892,03 
9Samiec TomaszWSS Wisła200820,520 214,491,43 
10Stoch DawidKS Evenement Zakopane20082019 211,290,06 
11Dzioboń DawidKS Rutkow-Ski20082018,5 207,888,61 
12Jarończyk SzczepanTS Wisła Zakopane200819,519 206,387,97 
13Szwajnos KamilUKS Sołtysianie Stare Bystre20082019 205,287,51 
14Kryska MarcinLKS Klimczok Bystra200819,519 204,887,33 
15Wantulok KacperWSS Wisła200919,519 203,386,7 
16Gąsienica Stanisław VIAZS Zakopane200919,519 202,886,48 
17Twaróg MaksymilianAZS Zakopane20091918 196,683,84 
18Duda FilipKS Evenement Zakopane20091818,5 193,782,6 
19Bafia KlemensKS Chochołów200817,519,5 189,680,85 
20Łupieżowiec AdamWSS Wisła20091917 188,880,51 
21Bobak MarcinKS Chochołów200917,518 187,479,91 
22Kubień KewinWSS Wisła200918,518 186,779,62 
23Byrdak AlbertAZS Zakopane200918,518,5 184,178,51 
24Bednar ArkadiuszUKS Sołtysianie Stare Bystre200917,517,5 177,575,69 
25Zapotoczny AlanKS Evenement Zakopane20091818 175,874,97 
26Kubica MaciejLKS Klimczok Bystra200915,519 173,674,03 
27Brudny WiktorLKS Olimpia Goleszów20081519 172,773,65 
28Jarosz MichałTS Wisła Zakopane200817,517 171,673,18 
29Maj DawidLKS Klimczok Bystra20081717,5 170,672,75 
30Sławecki JanKS Chochołów200916,517 167,371,34 
31Kocur PiotrLZS Sokół Szczyrk20081616 163,669,77 
32Słomka MateuszKS Evenement Zakopane200918,519 159,568,02 
33Urbaniec IgorLZS Sokół Szczyrk200816,515 157,767,25 
34Król MaciejAZS Zakopane200814,515 148,163,16 
35Rdzanek TobiaszLZS Sokół Szczyrk20091415,5 145,662,09 
36Jankowski KonradLKS Klimczok Bystra200814,514,5 143,261,07 
37Mikołajczak ArturLKS Olimpia Goleszów200814,514,5 140,259,79 
38Bednarz PatrykKS Chochołów200913,513,5 136,158,04 
39Folga MichałWSS Wisła20091314,5 13457,14 
40Pezda SzymonLZS Sokół Szczyrk200811,512,5 114,748,91 
41Sierek MaksymilianLKS Klimczok Bystra201013,514 112,547,97