Szczyrk   2019.10.12   Open   Letnie Mistrzostwa Polski kobiet

MiejsceNazwiskoKlubRok Urodzeniaskok 1skok 2skok 3Suma punktow% udział do zwycięzcyUwagi
 Amilkiewicz TymoteuszAZS Zakopane2005   DSQ  
 Kukuczka GabrielWSS Wisła2004   DSQ  
 Kukuła ArturWSS Wisła1992   DSQ  
 Mitręga Grzegorz IIWSS Wisła2004   DSQ  
 Wisełka JakubWSS Wisła2004   DSQ  
 Wróbel MarcinAZS Zakopane2004   DSQ  
1Żyła PiotrWSS Wisła1987100111 266,4100 
2Stoch KamilKS Evenement Zakopane198797,5101 263,999,06 
3Hula StefanKS Evenement Zakopane198695,5107 262,798,61 
4Kubacki DawidTS Wisła Zakopane199096,598 251,494,37 
5Kot MaciejAZS Zakopane1991102102,5 25093,84 
6Stękała AndrzejAZS Zakopane199510095 245,792,23 
7Wąsek PawełWSS Wisła199996,598 237,589,15 
8Murańka KlemensTS Wisła Zakopane199497,598 23788,96 
9Zniszczoł AleksanderWSS Wisła19949496 233,787,73 
10Juroszek KacperWSS Wisła20019595,5 226,585,02 
11BJOERTOMAT Paal HaakonNOR200096,590,5 216,581,27 
12Pilch TomaszWSS Wisła200095,588,5 21179,2 
13BJERKEENGEN FredrikNOR198895,588,5 210,579,02 
14Habdas JanLKS Klimczok Bystra20039091 202,576,01 
15Gruszka MateuszAZS Zakopane20019289 200,575,26 
16BRATLIEN JonasNOR199991,588 20075,08 
17Niżnik Adam IITS Wisła Zakopane20029483 19372,45 
18LADEHAUG AndersNOR19999482 191,571,88 
19STRAND Soelve JokerudNOR20009282,5 18970,95 
20Pękala WiktorLZS Sokół Szczyrk19998887,5 188,570,76 
21Krzak JarosławPKS Olimpijczyk Gilowice20009083,5 18569,44 
22Stosel KacperAZS Zakopane200190,580 177,566,63 
23Leja KrzysztofAZS Zakopane199684,584,5 176,566,25 
24Czyż BartoszWSS Wisła19998684 175,565,88 
25NORDSVEEN MariusNOR20018680 168,563,25 
26MARKESET SivertNOR20008878,5 16863,06 
27Jojko SzymonWSS Wisła20018380,5 164,561,75 
28Martynek MichałLKS Olimpia Goleszów20038777 162,561 
29Ruda AdamLZS Sokół Szczyrk19958478,5 161,560,62 
30Zapotoczny SzymonKS Evenement Zakopane20038379 16060,06 
31SAGBAKKEN Mats K.NOR199987,575,5 15959,68 
32Niemczyk KarolLKS Klimczok Bystra200182,575,5 151,556,87 
33SELBEKK-HANSEN RichardNOR20038769,5 14955,93 
34Kieta KrzysztofWKS Zakopane200177,578,5 147,555,37 
35Węgrzynkiewicz WiktorLZS Sokół Szczyrk20008570,5 143,553,87 
36Rzadkosz Jan IITS Wisła Zakopane20047575 13450,3 
37Stawowy ŁukaszPKS Olimpijczyk Gilowice200080,570,5 13249,55 
38Małyjurek MateuszKS Chochołów20017572,5 128,548,24 
39Zborowski MaciejKS Chochołów200175,570 121,545,61 
40GALICA Jan PatrykKS Evenement Zakopane200476,562 10840,54 
41LOE JosteinNOR199483,5  8531,91 
42OESTERHAUG Even WaalenNOR199983  84,531,72 
43BRAATEN Jostein SaglienNOR200082,5  8331,16 
43MARKENG Simen AasenNOR200282,5  8331,16 
45BAARSET Ole KristianNOR200182  80,530,22 
46AMBLE Espen Alexander JohansenNOR200180,5  77,529,09 
47KOLDBERG SanderNOR200181  7728,9 
48AASEN SindreNOR199980  76,528,72 
49LUTNAES HalvorNOR200175,5  6825,53 
50JEVNE FredrikNOR200277  6725,15 
51Joniak KlemensLKS Poroniec200574,5  6524,4 
51Lasota DamianCZE199775  6524,4 
51Majerczyk Stanisław IITS Wisła Zakopane200374  6524,4 
54Bukowski Jan IIIAZS Zakopane200374  64,524,21 
54STROEMHAUG Per EinarNOR200274  64,524,21 
56Gluza FilipLZS Sokół Szczyrk200574,5  63,523,84 
56MYHRE IverNOR200373,5  63,523,84 
58HAAVE HenrikNOR200073,5  6323,65 
59Ciszek StanisławAZS Zakopane200173,5  62,523,46 
59HAAVI Morten HaugNOR200373,5  62,523,46 
61Fickowski WiktorLZS Sokół Szczyrk200272,5  61,523,09 
61Harat JakubLKS Klimczok Bystra200172,5  61,523,09 
63Jastrzębski MichałZKN Sokół Zagórz200372,5  5922,15 
63Nalepka AdrianZKN Sokół Zagórz200071,5  5922,15 
65Ryś RobertLKS Olimpia Goleszów200371,5  54,520,46 
66Zygmuntowicz KrystianLKS Poroniec200270  5319,89 
67Piczura TomaszAZS Zakopane200269  50,518,96 
68Niemczyk DominikWSS Wisła200366,5  4818,02 
69Troszok WojciechWSS Wisła200466  4617,27 
70HEIMDAHL MagnusNOR200367,5  4516,89 
71Szyndlar PawełZKN Sokół Zagórz200063  39,514,83 
72LOEKEN JohannesNOR200264  3814,26 
73Kuchta BartłomiejLKS Poroniec200362  35,513,33 
74OYVINDSSON AntonNOR200259  2810,51 
75Kaszuba DariuszZKN Sokół Zagórz199658,5  2710,14 
76WOIEN OscarNOR200153  155,63 
77Groszek DawidZKN Sokół Zagórz200052  134,88