Bukowina Tat   1969.03.23   Jun A   o Puchar Przewodniczącego MKKF I T Zakopane Jun A

MiejsceNazwiskoKlubRok Urodzeniaskok 1skok 2skok 3Suma punktow% udział do zwycięzcyUwagi
1Huzior AndrzejPodhale19533940,5 242,4100 
2Dutka StanisławPodhale195339,538,5 238,899 
3Bobak TadeuszWKS Zakopane1953?3736 227,394 
4Świder JózefLKS Poroniec19533836,5 224,493 
5Janik CzesławWisła Gwardia Zakopane195336,537 223,592 
6Polankowy FranciszekStart Zakopane 3736 221,892 
7Kołtaś KazimierzStart Zakopane195336,536,5 220,391 
8Stołowski AleksanderPDH Nowy Targ195636,535,5 217,490 
9Pach MarekWisła Gwardia Zakopane195435,537,5 214,388 
10Zwijacz RomanWKS Zakopane1953?36,535 211,787 
11Kulman WładysławPodhale195534,536 209,887 
12Gaura RyszardWisła Gwardia Zakopane 34,535 209,486 
13Boczek EdwardWisła Gwardia Zakopane 35,533,5 205,285 
14Lassak WojciechAZS Zakopane 33,535,5 203,284 
15Polak WacławWKS Zakopane1953?33,534 198,182 
16Gąsienica-Mracielnik Stanisław IIWisła Gwardia Zakopane 34,534 19882 
17Topór StanisławWisła Gwardia Zakopane19543433 196,981 
18Polak AleksanderPodhale 3433,5 196,181 
19Skupień JózefLKS Poroniec 36,536,5 191,879 
20Stasina RyszardWKS Zakopane1953?30,533,5 189,278 
21Majerczyk TadeuszLKS Poroniec195432,532,5 187,677 
22Dutka MichałPodhale19563130,5 186,277 
23Jakubiec StefanWisła Gwardia Zakopane 29,532,5 185,476 
24Gorycki JanWisła Gwardia Zakopane 3330 180,875 
25Para FranciszekAZS Zakopane 31,532 180,574 
26Dziadkowiec AndrzejWisła Gwardia Zakopane 3434 178,874 
27Gut WojciechAZS Zakopane 3130,5 178,774 
28Bobak StanisławWKS Zakopane19563030,5 175,873 
29Bachleda WacławWKS Zakopane1954?3029,5 175,472 
30Koniuszy MarekWisła Gwardia Zakopane 33,536,5 175,172 
31Rybka AndrzejAZS Zakopane 30,530,5 17572 
31Szymczak AleksanderWKS Zakopane1954?3130 17572 
33Gąsienica-Wawrytko WładysławStart Zakopane195429,531 174,872 
34Ustupski Jan IWisła Gwardia Zakopane 3133 171,771 
35Zwijacz JanWKS Zakopane1954?32,526 17070 
36Skorusa EdwardStart Zakopane195530,528,5 169,770 
37Marek Jan IIGwardia Zakopane 26,530,5 161,267 
38Strama Wojciech IWisła Gwardia Zakopane 30,530 16066 
39Zarycki Andrzej ILKS Poroniec19572627 155,364 
40Cetera StanisławAZS Zakopane 2626,5 150,162 
41Gałdyn JanWisła Gwardia Zakopane 2725,5 147,661 
42Surówka MarekTS Wisła Zakopane195727,527,5 146,160 
43Szegłowski JanuszWisła Gwardia Zakopane 30,529 145,460 
44Kula BronisławAZS Zakopane 3333 144,560 
45Bachleda Stanisław IIWisła Gwardia Zakopane19572525 140,158 
46Kuruc Stanisław IILKS Poroniec19562326 137,757 
47Kubiak JanWisła Gwardia Zakopane 2126 132,455