Zakopane   1969.01.25   Młodzik   XXIV rocznica wyzwolenia Zakopanego

MiejsceNazwiskoKlubRok Urodzeniaskok 1skok 2skok 3Suma punktow% udział do zwycięzcyUwagi
1Huzior AndrzejPodhale19532829 215100 
2Polankowy FranciszekStart Zakopane 2828,5 21299 
3Gaura RyszardWisła Gwardia Zakopane 2628,5 20897 
4Kołtaś KazimierzStart Zakopane195327,528,5 20495 
5Dutka StanisławPodhale195327,529 202,594 
6Bachleda WacławWKS Zakopane1954?24,526 19289 
7Zwijacz RomanWKS Zakopane1953?26,527,5 19289 
8Bobak StanisławWKS Zakopane19562526,5 19189 
9Boczek EdwardWisła Gwardia Zakopane 2627 18787 
10Topór StanisławWisła Gwardia Zakopane195425,527,5 186,587 
11Strama Wojciech IWisła Gwardia Zakopane 25,526,5 185,586 
12Polak WacławWKS Zakopane1953?25,525,5 184,586 
13Pach MarekWisła Gwardia Zakopane19542727,5 183,585 
14Kulman WładysławPodhale195525,527 18385 
15Kucharski AndrzejWisła Gwardia Zakopane19562525 18184 
16Zwijacz JanWKS Zakopane1954?24,525 179,583 
17Hędrzak MieczysławPodhale1954?2526 17983 
18Tatar AndrzejWKS Zakopane1954?24,526,5 178,583 
19Dziadkowiec AndrzejWisła Gwardia Zakopane 23,526 17883 
20Gąsienica-Wawrytko WładysławStart Zakopane19542525,5 17782 
21Marduła Stanisław IIWisła Gwardia Zakopane 2425 176,582 
22Galica Andrzej IIAZS Zakopane 2424 17581 
23Stasina RyszardWKS Zakopane1953?24,525,5 174,581 
24Żyrardo ZdzisławWisła Gwardia Zakopane 2525 17481 
25Stopka TadeuszWisła Gwardia Zakopane 2525,5 173,581 
26Bobak TadeuszWKS Zakopane1953?26,527,5 17380 
27Gut Stanisław IIWisła Gwardia Zakopane 2325,5 171,580 
28Rybka AndrzejAZS Zakopane 24,525,5 17180 
29Gut WojciechAZS Zakopane 23,525 168,578 
30Kotelnicki AndrzejWKS Zakopane 2325,5 16778 
31Szczepaniak BronisławAZS Zakopane 24,524 16778 
32Gałdyn JanWisła Gwardia Zakopane 2424,5 160,575 
33Stołowski AleksanderPDH Nowy Targ195625,527 16074 
34Gąsienica-Mracielnik Stanisław IIWisła Gwardia Zakopane 24,526 15974 
35Para FranciszekAZS Zakopane 25,525 16175 
36Pawlak AleksanderPodhale195326,526 16074 
37Sobański TadeuszSN PTT Zakopane 22,523,5 15974 
38Janik CzesławWisła Gwardia Zakopane195325,525 15974 
39Stachoń StanisławSN PTT Zakopane19572223 15873 
40Kula BronisławAZS Zakopane 2423,5 157,573 
41Tylka StanisławAZS Zakopane 23,524 15673 
42Gąsienica-Wawrytko StanisławAZS Zakopane 2423,5 15572 
43Dutka MichałPodhale19562123 15371 
44Walkosz Józef IISN PTT Zakopane 22,523 152,571 
45Lassak WojciechAZS Zakopane 2326 15271 
46Bryniarski ZdzisławPodhale1954?20,522 15271 
47Frączek Andrzej IStart Zakopane 2322,5 15070 
47Siwecki AndrzejWKS Zakopane 22,522,5 15070 
49Koniuszy MarekWisła Gwardia Zakopane 2425,5 14869 
50Szegłowski JanuszWisła Gwardia Zakopane 2123 14768 
51Skorusa EdwardStart Zakopane195524,524,5 145,568 
52Szymczak AleksanderWKS Zakopane1954?2425 14166 
53Karpiel Stanisław IIWisła Gwardia Zakopane 21,520 13965 
54Gąsienica Andrzej ISN PTT Zakopane 2022 138,564 
55Gzik StanisławWKS Zakopane 2022,5 135,563 
56Stoch JanAZS Zakopane 2022 13563 
57Lassak JózefAZS Zakopane 2123 13261 
58Maciorz StanisławSN PTT Zakopane 19,522 129,560 
59Ustupski Jan IWisła Gwardia Zakopane 24,523,5 12960 
60Kubiak JanWisła Gwardia Zakopane 22,523,5 12860 
61Jakubiec StefanWisła Gwardia Zakopane 22,522,5 12659 
62Surówka MarekTS Wisła Zakopane19572323,5 125,558 
63Cetera StanisławAZS Zakopane 1919 12056 
64Kuczek StanisławStart Zakopane 1621 11955 
65Gut TadeuszAZS Zakopane 1819,5 117,555 
66Łukaszczyk JózefAZS Zakopane 2122 116,554 
67Zabzdyr TadeuszWisła Gwardia Zakopane 18,523,5 11553 
68Stachura JózefAZS Zakopane 2021 109,551