Rabka   1968.02.19   Jun A   Młodzieżowe Mistrzostwa Polski II kon

MiejsceNazwiskoKlubRok Urodzeniaskok 1skok 2skok 3Suma punktow% udział do zwycięzcyUwagi
1Bobak TadeuszWKS Zakopane1953?40,541 197100 
2TAJNER ApoloniuszROW Rybnik19544138 185,194 
3Kawulok StanisławROW Rybnik19533939,5 183,493 
4Miłkoś PiotrStart Wisła 4239 183,293 
5Krężelok AntoniROW Rybnik 39,539,5 181,692 
6Huzior AndrzejPodhale195339,539,5 179,191 
7Zwijacz RomanWKS Zakopane1953?3939 178,391 
8Waluś JanuszBBTS Włókniarz Bielsko195339,538,5 176,389 
9Florek EugeniuszLKS Wisła Istebna 38,540 176,289 
10Majerczyk TadeuszLKS Poroniec19543539 172,187 
11Kotelnicki AndrzejWKS Zakopane 3736 170,386 
11Pryszcz AleksanderBBTS Włókniarz Bielsko 4035,5 170,386 
13Janik CzesławWisła Gwardia Zakopane19533838,5 168,185 
14Wacław JerzyWisła Gwardia Zakopane195538,536,5 166,985 
15Janczura StanisławBBTS Włókniarz Bielsko 3739 164,2100 
16Wawrzuta CzesławBBTS Włókniarz Bielsko 39,537 164,1100 
17Mitana TadeuszWKS Zakopane 3638,5 164100 
18Bobak StanisławWKS Zakopane19563637,5 163,299 
19Bachleda WacławWKS Zakopane1954?36,536 162,499 
20Słonka JanKS Szrenica Szklarska Poręba 39,534 162,299 
20Wojtas MirosławROW Rybnik195535,535,5 162,299 
22Barcik ZbigniewBBTS Włókniarz Bielsko195336,538,5 161,498 
23Boczek EdwardWisła Gwardia Zakopane 34,536 159,497 
23Fiedor StanisławROW Rybnik 3735,5 159,497 
25Dutka StanisławPodhale19533436,5 157,896 
26Szalbót WładysławLKS Wisła 34,535,5 157,496 
27Szymlak MarianBBTS Włókniarz Bielsko 3536,5 156,495 
28Wojtas ZdzisławROW Rybnik19543436 154,294 
29Lassak WojciechAZS Zakopane 34,536 153,393 
30Pawlusiak RomanBBTS Włókniarz Bielsko 34,534,5 150,191 
31Sieczka AndrzejLKS Poroniec195336,536,5 148,390 
32Kucharski AndrzejWisła Gwardia Zakopane195632,533,5 147,290 
33Kuruc TadeuszWisła Gwardia Zakopane 3333 143,287 
34Stołowski AleksanderPDH Nowy Targ195636,535,5 136,483 
34Wisełka BogusławStart Wisła 3334,5 136,483 
36Topór Józef IIWisła Gwardia Zakopane195731,533 13683 
37Pilch AndrzejROW Rybnik 31,532 135,282 
38Pochwała PawełLKS Wisła Istebna 3133,5 13582 
39Szalbót JózefLKS Wisła Istebna 35,538 132,281 
40Kochut BartłomiejROW Koniaków 29,532,5 13280 
41Wojtanek JanLKS Wisła Istebna 33,532,5 131,780 
42Para FranciszekAZS Zakopane 3232 131,180 
43Pawlak AleksanderPodhale195330,532,5 123,375 
44Kołtaś KazimierzStart Zakopane195334,534 118,772 
45Drwikowski JerzyKS Szrenica Szklarska Poręba 3331 118,672 
46Zarycki JanLKS Poroniec19533234 114,770 
47Kawulok TadeuszLKS Wisła Istebna 2829 111,568 
48Majkrzak ZdzisławJuszczyn 2531,5 104,163