Zakopane   1968.01.03   Jun A   Klasyfikacyjny konkurs skoków Jun A, B i C

MiejsceNazwiskoKlubRok Urodzeniaskok 1skok 2skok 3Suma punktow% udział do zwycięzcyUwagi
1Stołowski AleksanderPDH Nowy Targ195624,523,5 192100 
2Tatar AndrzejWKS Zakopane1954?22,524,5 185,597 
3Lassak WojciechAZS Zakopane 24,524,5 18395 
4Huzior AndrzejPodhale195323,525,5 18194 
4Zwijacz RomanWKS Zakopane1953?22,523,5 18194 
6Kołtaś KazimierzStart Zakopane195324,524 18094 
7Bobak TadeuszWKS Zakopane1953?22,524 177,592 
8Świder JózefLKS Poroniec19532322,5 17591 
9Guzik WacławPodhale195222,522,5 172,590 
10Boczek EdwardWisła Gwardia Zakopane 23,523 17290 
11Pawlak Henryk IIPodhale 22,522 17189 
12Pach MarekWisła Gwardia Zakopane195423,522,5 17089 
13Bobak StanisławWKS Zakopane195621,523,5 167,587 
14Guzik StanisławPodhale19532222 16787 
15Bachleda WacławWKS Zakopane1954?2222 166,587 
16Roj MieczysławStart Zakopane 23,523,5 16586 
17Suchan ZbigniewWKN Warszawa195421,522,5 16485 
17Zwijacz JanWKS Zakopane1954?21,521,5 16485 
19Król ZbigniewStart Zakopane 2022 163,585 
19Wacław JerzyWisła Gwardia Zakopane195524,525,5 163,585 
21Marek Jan IIGwardia Zakopane 2322,5 16385 
22Graca JózefSN PTT Zakopane 2322,5 162,585 
23Mracielnik JózefStart Zakopane 2323,5 161,584 
24Gut Stanisław IIWisła Gwardia Zakopane 2223 16184 
24Janik CzesławWisła Gwardia Zakopane195321,522 16184 
24Marduła Stanisław IIWisła Gwardia Zakopane 2221,5 16184 
27Para WacławWisła Gwardia Zakopane 2121,5 160,584 
28Polak WacławWKS Zakopane1953?1824,5 16083 
29Kuruc TadeuszWisła Gwardia Zakopane 20,522,5 159,583 
29Mitana JanWKS Zakopane 2123 159,583 
31Stasina RyszardWKS Zakopane1953?22,522 158,583 
32Gutt JanWisła Gwardia Zakopane 2121,5 157,582 
32Kępiński KrzysztofWKN Warszawa 2122 157,582 
34Gaura RyszardWisła Gwardia Zakopane 21,522 15782 
34Polankowy FranciszekStart Zakopane 24,525 15782 
36Sobański TadeuszWisła Gwardia Zakopane 21,522 15681 
37Gruszka CzesławStart Zakopane 2022 155,581 
38Gąsienica-Wawrytko WładysławStart Zakopane19542121,5 15581 
39Furca AndrzejPodhale19532021,5 15279 
40Galica Andrzej IIAZS Zakopane 19,519,5 151,579 
41Majerczyk TadeuszLKS Poroniec195423,523,5 15179 
42Gut WojciechAZS Zakopane 19,521 145,576 
43Kotelnicki AndrzejWKS Zakopane 24,523,5 14576 
44Szczepaniak JanWKS Zakopane 22,522 144,575 
45Skorusa EdwardStart Zakopane195520,519 14475 
46Frączek Andrzej IStart Zakopane 19,520,5 14374 
47Galica WacławAZS Zakopane 1921 141,574 
48Dunajczan PiotrWisła Gwardia Zakopane 1921 14073 
49Fronek JanStart Zakopane 2323,5 139,573 
50Kucharski AndrzejWisła Gwardia Zakopane19562222,5 13972 
50Łacniak JanWisła Gwardia Zakopane 1818,5 13972 
52Gąsienica AdamSN PTT Zakopane 17,519 13771 
52Ustupski Jan IWisła Gwardia Zakopane 1821 13771 
54Dziadkowiec WładysławWisła Gwardia Zakopane 1820,5 136,571 
54Gut Stanisław VWisła Gwardia Zakopane 1820 136,571 
56Jarząbek Andrzej IIPodhale 22,521,5 135,571 
57Pandel KrzysztofWKN Warszawa 1922 134,570 
58Dutka StanisławPodhale195319,518 13269 
59Bryniarski StanisławPodhale195317,518 13168 
60Stopka TadeuszWisła Gwardia Zakopane 1717,5 13068 
61Topór StanisławWisła Gwardia Zakopane195418,518 12967 
62Budz WładysławSN PTT Zakopane 1918,5 128,567 
62Kołodziejczyk KazimierzWKN Warszawa 21,520 128,567 
64Zabzdyr TadeuszWisła Gwardia Zakopane 16,519 126,566 
65Kluś WładysławAZS Zakopane 1818 12666 
66Karpiel Stanisław IIWisła Gwardia Zakopane 16,518 125,565 
67Gąsienica-Wawrytko Jan IIAZS Zakopane 21,520 124,565 
68Siwecki AndrzejWKS Zakopane 20,520,5 123,564 
69Dziadkowiec AndrzejWisła Gwardia Zakopane 2020,5 12364 
70Szyzdek AndrzejWisła Gwardia Zakopane 1717,5 12163 
71Różak AntoniSN PTT Zakopane 18,519,5 119,562 
72Dziadoń AndrzejWisła Gwardia Zakopane 16,516,5 11962 
73Słodyczka RyszardMKS Zakopane 19,519 118,562 
74Gałdyn JanWisła Gwardia Zakopane 1920 11560 
75Matusik AndrzejSN PTT Zakopane 2322,5 11359 
76Haładyna TadeuszWisła Gwardia Zakopane 17,519 11158 
77Walkosz Koślawy AndrzejAZS Zakopane 14,517 107,556 
78Obrochta StanisławSN PTT Zakopane 14,514,5 10454 
79Malec JanWisła Gwardia Zakopane 1317 10354 
80Fedro JanAZS Zakopane 1119 9147 
81Geleta RyszardWKS Zakopane 1016 7640 
82Gąsienica-Makowski AndrzejSN PTT Zakopane 16,517 7338