Zakopane   1967.01.29   Jun A   Narciarskie Mistrzostwa Zakopanego II kon gr.A

MiejsceNazwiskoKlubRok Urodzeniaskok 1skok 2skok 3Suma punktow% udział do zwycięzcyUwagi
1Maryniarczyk EdwardStart Zakopane19522322,5 170,5100 
2Zarycki JanLKS Poroniec195322,522 16798 
3Staszel Andrzej IStart Zakopane195223,521,5 166,598 
4Rol JanSN PTT Zakopane 21,522,5 16496 
5Ustupski JózefAZS Zakopane 21,521 15993 
6Świder JózefLKS Poroniec195321,521,5 158,593 
7Kucharski AndrzejWisła Gwardia Zakopane195621,520,5 15893 
8Nędza WładysławWisła Gwardia Zakopane 20,521,5 156,592 
9Tomaszewski AndrzejWKS Zakopane 20,520,5 15289 
10Kaszczej AdamWKS Zakopane 20,520,5 151,589 
10Majerczyk TadeuszLKS Poroniec195420,520 151,589 
12Zwijacz RomanWKS Zakopane1953?20,519 15088 
13Polankowy FranciszekStart Zakopane 20,519,5 149,588 
14Kozłowski LeszekPodhale19532020,5 14887 
14Marduła JanAZS Zakopane 19,520 14887 
16Lassak WojciechAZS Zakopane 19,520 147,587 
17Kucharski Andrzej IIWisła Gwardia Zakopane19561919 142,584 
18Bobak TadeuszWKS Zakopane1953?2019 141,583 
18Geleta RyszardWKS Zakopane 20,520 141,583 
20Kotelnicki AndrzejWKS Zakopane 19,519,5 14082 
21Bachleda WacławWKS Zakopane1954?1917,5 13881 
21Orawiec JózefLKS Poroniec 19,518,5 13881 
23Kwak MaciejPodhale195319,518 137,581 
24Janik CzesławWisła Gwardia Zakopane19532019 13780 
25Pawlusiński JózefLKS Poroniec195218,518,5 13579 
26Gąsienica-Makowski AndrzejSN PTT Zakopane 18,519 134,579 
26Polak WacławWKS Zakopane1953?19,518 134,579 
28Bryniarski StanisławPodhale195319,518,5 133,578 
29Boczek EdwardWisła Gwardia Zakopane 19,518,5 13277 
30Matusik AndrzejSN PTT Zakopane 18,518,5 13177 
31Ustupski AndrzejWisła Gwardia Zakopane 18,518 128,575 
31Zwijacz JanWKS Zakopane1954?1917 128,575 
33Maryniarczyk JózefStart Zakopane 17,517 12875 
33Stołowski AleksanderPDH Nowy Targ19561817 12875 
35Gaura RyszardWisła Gwardia Zakopane 1817 12774 
36Staszczak Czesław IIWisła Gwardia Zakopane 1918 126,574 
37Dzięrżęga TadeuszLKS Poroniec195317,518 12573 
38Węgrzyn RyszardMKS Zakopane 17,517,5 12372 
39Bobak StanisławWKS Zakopane19561718,5 121,571 
39Galica Józef IIAZS Zakopane 19,516 121,571 
41Marduła Stanisław IIWisła Gwardia Zakopane 17,517,5 12171 
42Fedro JanAZS Zakopane 1717 120,571 
43Pałka JanSN PTT Zakopane 2020,5 12070 
44Śmiałkowski JanPodhale 1518,5 118,570 
45Strama Wojciech IWisła Gwardia Zakopane 1816 117,569 
45Zubek WłodzimierzPodhale19542020 117,569 
47Świder Stanisław ILKS Poroniec 1816,5 11769 
48Guzik StanisławPodhale195315,517 116,568 
49Petrykowski AndrzejLKS Poroniec 1816,5 112,566 
49Skupień JózefLKS Poroniec 2020 112,566 
51Walkosz Koślawy AndrzejAZS Zakopane 16,515 10863 
52Gąsienica-Wawrytko WładysławStart Zakopane195415,516 10763 
52Guzik TadeuszPodhale19531516 10763 
54Ustupski Jan IWisła Gwardia Zakopane 2018 105,562 
55Galica WacławAZS Zakopane 1515 98,558 
55Świder MieczysławLKS Poroniec 18,518 98,558 
57Kołtaś KazimierzStart Zakopane19531817,5 9857 
58Walkosz Koślawy FranciszekAZS Zakopane 1414,5 95,556 
59Galica Andrzej IIAZS Zakopane 1315 94,555 
60Dunajczan PiotrWisła Gwardia Zakopane 1617 9355 
61Bieda RyszardWisła Gwardia Zakopane 1514 92,554 
62Marek Jan IIGwardia Zakopane 14,514 90,553 
63Pawlikowski Stanisław IIAZS Zakopane 1413,5 8852 
64Walkosz Zmarzły ZygmuntAZS Zakopane 19,510 78,546 
65Dziadkowiec AndrzejWisła Gwardia Zakopane 1314 6940 
66Żyrarda JanWisła Gwardia Zakopane 15,514,5 60,535 
67Żyrardo ZdzisławWisła Gwardia Zakopane 1515 53,531