Zakopane   1967.01.02   Jun A   Klasyfikacyjny konkurs skoków Juniorów A, B

MiejsceNazwiskoKlubRok Urodzeniaskok 1skok 2skok 3Suma punktow% udział do zwycięzcyUwagi
1Staszel Andrzej IStart Zakopane195225,526,5 192,5100 
2Rol JanSN PTT Zakopane 26,526,5 191,599 
3Maryniarczyk EdwardStart Zakopane195225,526,5 186,597 
4Fortuna WojciechWisła Gwardia Zakopane19522526 185,596 
5Tomaszewski AndrzejWKS Zakopane 23,524,5 180,594 
6Nędza WładysławWisła Gwardia Zakopane 2524,5 172,590 
7Bobak TadeuszWKS Zakopane1953?2324 166,586 
7Polankowy FranciszekStart Zakopane 2224 166,586 
9Pałka JanSN PTT Zakopane 2323 165,586 
10Kucharski ZbigniewWisła Gwardia Zakopane 22,523,5 16586 
11Zwijacz RomanWKS Zakopane1953?22,524 161,584 
12Bachleda WacławWKS Zakopane1954?21,521,5 16083 
13Janik CzesławWisła Gwardia Zakopane195320,523,5 15882 
14Marduła JanAZS Zakopane 2223 15581 
15Dzięrżęga TadeuszLKS Poroniec19532022 154,580 
16Ustupski Jan IWisła Gwardia Zakopane 22,522,5 152,579 
17Zarycki JanLKS Poroniec19532023,5 15279 
18Kułach AndrzejWisła Gwardia Zakopane 21,523 150,578 
19Gaura RyszardWisła Gwardia Zakopane 2022 15078 
19Rybka AndrzejAZS Zakopane 2022,5 15078 
19Ustupski AndrzejWisła Gwardia Zakopane 22,522,5 15078 
22Różak AntoniSN PTT Zakopane 21,522 148,577 
23Stasina RyszardWKS Zakopane1953?2121,5 14776 
24Kotelnicki AndrzejWKS Zakopane 20,522,5 145,576 
24Świder JózefLKS Poroniec195321,522 145,576 
26Kalbarczyk MarekWKN Warszawa 20,521,5 144,575 
27Tatar AndrzejWKS Zakopane1954?2021,5 14475 
28Węgrzyn RyszardMKS Zakopane 2421 143,575 
29Bobak StanisławWKS Zakopane195618,521,5 14374 
29Galica Józef IIAZS Zakopane 21,521,5 14374 
29Łacniak StefanWisła Gwardia Zakopane 22,523 14374 
32Puto HenrykSN PTT Zakopane 20,522 142,574 
33Szczepaniak BronisławAZS Zakopane 20,521 14274 
34Walkosz Koślawy AndrzejAZS Zakopane 20,521,5 14173 
35Fedro JanAZS Zakopane 19,521 13972 
35Kołtaś KazimierzStart Zakopane19531817,5 13972 
37Kucharski AndrzejWisła Gwardia Zakopane19562222,5 138,572 
37Zwijacz JanWKS Zakopane1954?2120 138,572 
39Bukowski Andrzej IIStart Zakopane 2222 136,571 
39Florek TadeuszAZS Zakopane 19,521,5 136,571 
39Ignasiak MarianAZS Zakopane 2021,5 136,571 
42Orawiec JózefLKS Poroniec 2022 13671 
43Sobański TadeuszWisła Gwardia Zakopane 2021,5 13570 
44Galica Andrzej IIAZS Zakopane 2019,5 13369 
45Ustupski JózefAZS Zakopane 1920 129,567 
46Gąsienica-Makowski AndrzejSN PTT Zakopane 18,519,5 128,567 
47Sobański JózefWKS Zakopane 18,519,5 127,566 
48Boczek EdwardWisła Gwardia Zakopane    124,565 
48Stopka TadeuszWisła Gwardia Zakopane 1919,5 124,565 
50Pitoń StanisławWKS Zakopane 2120 123,564 
51Suchan ZbigniewWKN Warszawa195417,521 12364 
52Sobiech KrzysztofWKN Warszawa 1820 12263 
53Kawczyński StanisławWKN Warszawa 18,519 12062 
54Walkosz Zmarzły ZygmuntAZS Zakopane 17,517 113,559 
55Szczepaniak JanWKS Zakopane 17,518,5 11258 
56Walkosz Koślawy FranciszekAZS Zakopane 17,517 111,558 
56Zwijacz ZbigniewWKS Zakopane 15,517,5 111,558 
58Polak WacławWKS Zakopane1953?17,519 9851