Val di Fiemme   ITA   2020.02.23   COC
Continental Cup Ski Jumping

MiejsceNazwiskoNarodowośćRok Urodzeniaskok 1skok 2skok 3skok 4Suma punktowUwagi
1KOT MaciejPOL1991103104  274,3 
2AIGNER ClemensAUT1993100,5104  273,7 
3HAFNAR MarkSLO2002102100  263,8 
4BAER MoritzGER199796,599,5  260,3 
5WOERGOETTER MarcoAUT200299,599  258,9 
6LEITNER ClemensAUT199810199  258,2 
7BUSKUM Andreas GranerudNOR199699,5103,5  257,5 
8ROTH LucaGER200098,599,5  256,5 
9KOS LovroSLO199993103  256,3 
10HAMANN MartinGER199798,5102,5  254,4 
11ERIKSEN Sander VossanNOR20009798,5  254,3 
12MOGEL ZakSLO20019897  252,3 
13RAINER StefanAUT199993,596,5  252 
14RAIMUND PhilippGER200097,597,5  251,5 
15MAERKL KilianGER200096,596  251,3 
16WOHLGENANNT UlrichAUT19949696  250,5 
17PILCH TomaszPOL20009895  249,9 
18TROFIMOV Roman SergeevichRUS198996100,5  249,3 
19HULA StefanPOL198695,599,5  248,4 
20INSAM AlexITA19979196,5  246,1 
21LACKNER ThomasAUT199393,599  245,4 
21LADEHAUG AndersNOR19999496,5  245,4 
23SCHIFFNER MarkusAUT199295,597  242,6 
24FREITAG RichardGER199195,596  241,4 
25BJOERENG Joacim OedegaardNOR19959195,5  239,5 
26SAKALA FilipCZE19969496  237,8 
27PRESECNIK JernejSLO20029490,5  236,6 
28HAUSWIRTH SandroSUI20009493,5  229,1 
29MORODER DanielITA200295,587,5  219,6 
30BICKNER KevinUSA1996102,5DSQ  133,6 
31IPCIOGLU Fatih ArdaTUR199793,5   114,5 
32JUROSZEK KacperPOL200191,5   112,9 
33BRESADOLA GiovanniITA200189,5   112,8 
33FUJITA ShinnosukeJPN200090   112,8 
35KOLOBOV MaksimRUS200292   110,2 
35KUDO SotaJPN200288,5   110,2 
37HEGGLI BenedikNOR200193,5   109,8 
38RINGEN SondreNOR199690   109,6 
39IKEDA RyuuseiJPN200091,5   109,2 
40GRILC TjasSLO200187,5   108,5 
41FOUBERT ValentinFRA200288,5   108,1 
42STEKALA AndrzejPOL199587,5   106,3 
43NIKAIDO RenJPN200187,5   105,4 
44GALIANI MattiaITA200285   104,2 
45BOMBEK JanSLO200185   103 
45CECON FrancescoITA200190,5   103 
47MALTSEV KevinEST200089,5   102,9 
48PURTOV MikhailRUS200286   101,1 
49HVALA JakaSLO199385,5   100,8 
50DEAN DeckerUSA200084   99,8 
51HOLIK FrantisekCZE199884,5   98,2 
52CINTIMAR Muhammet IrfanTUR199785   95,7 
53BRASME PaulFRA199783,5   94,3 
54KOBAYASHI TatsunaoJPN200183,5   93,9 
55YANG GuangCHN198482   91,8 
56VASSILYEV DanilKAZ200478,5   91,6 
57MOLNAR FlorianHUN200281,5   91,3 
58SCHARFFS GreysonUSA200179,5   88,4 
59CHEN ZheCHN199380   87,4 
60GUNGEN Muhammed MunirTUR199881,5   86,1 
61LAUCHLAN NigelCAN199677,5   81,4 
62HU JingtaoCHN200178   76,6 
63TURSUNZHANOV NurshatKAZ200373,5   74,2 
64NIZNIK Adam IIPOL200279,5   68,3 
65KADYROV IlshatKAZ200469,5   65,3