Wisla   POL   1986.02.02   PuB
Międzynarodowy Konkurs Skoków o Puchar Beskidów

MiejsceNazwiskoNarodowośćRok Urodzeniaskok 1skok 2skok 3skok 4Suma punktowUwagi
1FINDEISEN UlfDDR196293,598,5  226,6 
2LESSER IngoDDR19669196,5  218,6 
3FREITAG HolgerDDR196390,594,5  214,8 
4LEDERER RemoDDR196890,596,5  214,1 
5FIJAS PiotrPOL19588998,5  213,3 
6SAUERBREY FrankDDR19658695,5  208,4 
7MALEC JiriTCH196287,593  200 
8LONIEWSKI JanPOL19588891,5  199,1 
9PLUSKOTA JozefPOL196485,590  193 
10KOWAL JanPOL196784,589,5  191,9 
11GRUNDIG PeterDDR19678489  191 
12SCHREIBER JensDDR196784,587,5  190,1 
13PAPIERZ BogdanPOL19688387,5  186,5 
14PORTYK TomasTCH196883,587,5  184,7 
15SIMON MiroslavTCH196983,584  180,3 
16RASKA Jiri jrTCH19678086  179,2 
16WEGRZYNKIEWICZ ZenonPOL19597987  179,2 
18GUNKA RyszardPOL19657986,5  177,5 
19ROELZ KerstDDR19648182  175 
20MALIK ZbigniewPOL19627487  171,2 
21WITKE RobertPOL19678181,5  170,3 
22PRENZEL UweDDR196680,580,5  169,2 
23MIKESKA ZbynekTCH196780,582  168,3 
24KLIMA RomanTCH19647979  166,5 
25SKUTIN IgorSOV 7781  163 
26HUETHER IngolfDDR19657778,5  162 
26REHOREK MartinTCH196976,581,5  162 
28WAGNER JensDDR19717581  161,2 
29MARTINAK OndrejTCH19627781  161 
30WEGRZYNKIEWICZ JaroslawPOL19607,580,5  158,2 
31ZUECHNER IngoDDR19697479  150 
32DUDA JanuszPOL19617380,5  157,2 
32FIJAS TadeuszPOL196075,578  157,2 
34KOBOZOW IbrachimSOV 73,578  154,9 
35MAYER JindrichTCH196473,581,5  154,8 
36SOSNA RomanPOL19677478,5  153,8 
37BUERGER SilvioDDR 7479  153 
38PYTEL MiroslawPOL19627379  151,6 
39KLIMOWSKI ZbigniewPOL19677378  151,2 
40ORDSHOIKIDZE ElgudzeSOV196874,576,5  148,7 
41ANIOLKOWSKI BoguslawPOL196474,577  145,9 
42LUDWIG RalfDDR 74,576  144 
43NEUDERT DrikDDR 6878,5  137,9 
44JACOB ThoralfDDR19657171,5  136,3 
45JABLONSKI GrzegorzPOL19567171,5  132,3 
46MOSKAL AlojzyPOL196967,573  131,5 
47BARISHKIN AleksandrSOV196869,570,5  130,8 
48TYLKA EdwardPOL196569,571  130 
49LEGAIT HeikoDDR 6771,5  126,7 
50OBINGER StefanBRD19626967,5  123,4 
51BOBAK ZbigniewPOL196868   59,6 
52MARKWARDT AgoSOV196966   58,8 
53SPEICHER ThomasBRD196367,5   58,4 
54STANKO WladyslawPOL 68,5   58,3 
56GRONSKI RomanPOL196864,5   52,7 
57TUCZNIO MarekPOL196863   51,6 
58MALIK KazimierzPOL 62,5   49,9 
59TZANNKOW TzankoBUL196460,5   48,6 
60BLAGOEW EmilBUL196660   47,9 
61HRASCINA JozefPOL196759,5   44,7 
62GORNY SlawomirPOL196761   44,3 
63MIETUS WieslawPOL196860   43,9 
64REISENBUK RichoSOV 57,5   42,4 
65MAREK StanislawPOL196656   40,8 
66PAPIEZ JozefPOL196654,5   39,7 
67KLIS JanuszPOL196655,5   38,6 
68JARZABEK JozefPOL196768   56,1 
68KALUGIN KonstantinSOV 54,5   38,2 
69ZIELONKA PiotrPOL196855,5   34,1 
70MALIK AndrzejPOL197054   32 
71SOTIROV ZacharijBUL197355   31,9 
72GAWLAK AndrzejPOL196953   30,1 
73LEKSANDER AdamPOL196851   25,8 
74PAWLOWSKI ArturPOL196751   25,3 
75GASIENICA KrzysztofPOL197050   21,9 
76HULA JerzyPOL 55   14,9